Název webu

Vrstvená skla VSG(bezpečnostní)

IN THE GLASS s.r.o.

Vrstvená (bezpečnostní) skla VSG

Český výrobce skla In The Glass vyrábí na míru vrstvená bezpečnostní skla, která chrání před poraněním, pádem, či vloupáním. Vrstvená VSG skla, ve většině případů i tepelně tvrzená ESG se používají na zábradlí, střechy zimních zahrad, či na místa, kde hrozí riziko poranění, či pádu do skla.

Hlavním důvodem použití vrstvených skel je bezpečnost

Vrstvené bezpečnostní sklo se skládá ze dvou či více tabulí skla a jedné či více mezivrstev fólie, které se vyznačují mimořádnou pevností, pružností a přilnavostí. Tyto vlastnosti Vrstvených VSG skel zaručí, že v případě rozbití zůstanou střepy přichyceny k fólii. Sklo VSG se nevysype jako obyčejné skleněné tabulky, a nadále plní své bezpečnostní funkce – ochranu před úrazy, pořezáním, propadnutím či vandalismem.


In The Glass vyrábí 5 typů bezpečnostních skel

  • Vrstvená floatová skla
  • Vrstvená skla barevná průhledná
  • Vrstvená skla barevná neprůhledná
  • Vrstvená skla polopropustná
  • Vrstvená skla s originálním design
In The Glass vyrábí  bezpečnostní skla s různým stupněm ochrany, který se koriguje různou skladbou skel a počtem vložených EVA (ethylen vinyl acetát) fólií.

2x sklo + 1 folie
ochrana před řeznými ranami a poraněním

2x sklo + 2x folie
ochrana před propadnutím sklem

2 sklo + 2-4x folie
ochrana před vloupáním a vandalismem

Vrstvená bezpečnostní skla a design

Díky naší technologii dokážeme vyrobit i bezpečnostní skla, která plní designovou funkci v interiéru. Při výrobě používáme fólie v různých barvách a několika provedeních – transparentní, polopropustné, neprůhledné či jinak designové. Na míru tak vyrobíme vrstvené bezpečnostní sklo podle přání.